24 łódzka drużyna starszoharcerska KARAKORUM, ZHP Łódź-Śródmieście

  Nawigacja
Strona Główna
O drużynie
Kampania Bohater
Rozkazy
Kontakt
Wiedza harcerska
Do pobrania

Obóz 2012
Obóz 2013
Obóz 2014
1% dla drużyny

Strona ZHP
ZHP Chorągiew Łódzka
Hufiec ZHP Łódź Śródmieście
Szczep AshMuNefTa
Forum AshMuNefTy
Galeria AshMuNefTy
GZ ODiR
15 ŁDH-ek Phoenix
70 ŁDH-ek Ogień
20 ŁDH Zawiszacy
34 ŁDH Czarny Bór
  Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
  Zbiórka 29.03

Najbliższa zbiórka już jutro, w godz. 10:00 - 13:30 w Hufcu. Weźcie mundury, jednak w nich nie przychodźcie. Koniecznie uśmiechy na twarzach i do zobaczenia! :)

  Mini kalendarium

Spotykamy się w najbliższy piątek (14.03) całą drużyną w hufcu w godz. 17:30-19:15. Bez mundurów. Za to każda para rąk przynosi coś przepysznie słodkiego! Mogą być również ulubione herbaty lub inne napoje. Do tego - proszę ubrać się ciepło.

Następna zbiórka odbędzie się nie 21.03 (piątek) a 20.03 (czwartek) a już na naszym najbliższym spotkaniu opowiem Wam więcej na jej temat.

Czuwaj!


  Zbiórka 7.03

Spotykamy się jutro (7.03) o godz. 17:30 w Hufcu (ul. Stefanowskiego 19), zbiórka potrwa do godz. 19:15. W mundurach!

Waszych Rodziców natomiast zapraszam w najbliższy wtorek (11.03) do Chorągwi Łódzkiej (ul. Stefanowskiego 19) na godz. 19:00 na zebranie w sprawie tegorocznego obozu!


  ulotka

Na stronie w dziale "Do pobrania" pojawiła się ulotka którą wczoraj dostaliście na zbiórce. Jeśli chcecie ją jeszcze komuś przekazać - śmiało ściągajcie i rozdawajcie!

Pamiętajcie, żeby zaangażować całe rodziny w akcję przekazania 1%! Rozliczają się wszyscy! Rodzice, babcie, dziadkowe, ciocie i wujkowie! A wszystko co zbierzemy zostanie przeznaczone na obniżenie kosztów naszych wspólnych wyjazdów!


  Zbiórka 14.02

Najbliższa zbiórka drużyny już w nadchodzący piątek. Widzimy się w godzinach 17:30-19:15 (NIKT SIĘ NIE SPÓŹNIA) w mundurach. Na zbiórce będzie wiele zacnych osobistości więc podwójnie zwracam uwagę na punktualność. Do zobaczenia!


  Kolejna Noc Filmowa Szczepu już jutro!
Przypominam, że jutro spotykamy się na Nocy Filmowej Szczepu


Start: 19 (piątek)
Koniec: 9 (sobota)
Miejsce: IX Liceum Ogólnokształcącym (Paderewskiego 24)

Koszt: 7zł

Warunki uczestnictwa:
 opłacenie składek harcerskich za pierwszy kwartał (12zł)
 opłacenie hufcowego ubezpieczenia harcerskiego (8zł/cały rok)
 oddanie zgody rodziców na uczestnictwo w nocy filmowej

Co należy zabrać:
 śpiwór
 karimatę
 BUTY NA ZMIANĘ
 przybory toaletowe

  AshMuNefTa jeździ na lodzie

Spotykamy się 2 lutego (najbliższa niedziela) aby wspólnie całym szczepem pojeździć na lodowisku! Godz. 16:00 na lodowisku przy Hufcu, każdy ma 7zł - wstęp na lodowisko + 5zł - wypożyczenie łyżew oraz koniecznie legitymację! Do zobaczenia!

  zbiórka 17.10
Spragnieni kina? Dobrego towarzystwa? Fajnej zabawy? TO ŚWIETNIE! W takim razie mam nadzieję że bardzo licznym gronem spotkamy się w najbliższy piątek na zbiórce w Hufcu. Start WYJĄTKOWO godz. 17:45. Co każdy ma ze sobą zabrać:

1.) Karimatę (może być jedna na dwie osoby - ale proszę abyście dopilnowali to kto przyniesie ją ze sobą, aby na zbiórce nie okazało się że każdy "myślałem że ktoś weźmie" - to ważne!)
2.) Paczkę popcornu lub czipsów, prażynek itd. Opcjonalnie - co kto lubi :)

Koniec zbiórki przewidziany na godz. 20:15

  Kalendarium na najbliższy czas
Styczeń i początek lutego póki co prezentują się następująco:

14.01 - spotkanie z K. Wielickim transmisja na żywo na stronie www.foksaleleven.pl godz. 18:30
17.01 - zbiórka drużyny
20.01 2.02 - ferie zimowe
2.02 - łyżwy szczepowe
7.02 - noc filmowa szczepu

Proszę abyście w miarę możliwości w komentarzach zostawili informację (wiem, że mówiliście to już na zbiórce, ale chyba nie będzie to dużym problemem) kiedy wyjeżdżacie. Jeśli część z Was która zostaje w Łodzi na ferie będzie miała ochotę, może wybierzemy się wspólnie do kina/muzeum/znowu na łyżwy :)

  Góry Wartości
Drużyno! W najbliższy piątek spotykamy się na zbiórce w Hufcu w godz. 18:00-20:00 (w mundurach). Chciałabym aby każdy z Was przemyślał kilka kwestii od tego czasu, oto one:

- w jakich INNYCH godzinach pasowałyby Wam zbiórki (w piątki)
- czy chcielibyście aby powstała strona drużyny na Facebooku, a jeśli tak to jakie byłoby jej zadanie
- jakie dwie sprawności chcielibyście otworzyć w przeciągu najbliższych tygodni
- gdzie chcielibyście wybrać się z drużyną w przeciągu najbliższych dwóch miesięcy (co sami z tego moglibyście zorganizować) - w grę wchodzą wszystkie muzea, teatry, kina, koncerty, sportowe atrakcje i co tylko zechcecie.

Proszę aby każdy z Was przygotował sobie odpowiedzi na powyższe pytania. Najlepiej pisemne, abym spokojnie w domu z Jankiem mogła się z tym zapoznać.

Ponad to mam dla Was miłą propozycję. We wtorek 14 stycznia w Centrum Myśli Jana Pawła II odbędzie się spotkanie z p. Krzysztofem Wielickim (już nam doskonale znanym) z cyklu "Góry Wartości" w Warszawie. Ponieważ ciężko byłoby wszystkim zainteresowanym się tam dostać (liczba miejsc ograniczona) organizatorzy ku naszej radości będą transmitować spotkanie na żywo na stronie telewizji internetowej Foksal Eleven: www.foksaleleven.pl Start godz. 18:30 :) Ja będę oglądała - a Wy?


  zbiórka 10 stycznia

Pierwsza zbiórka w Nowym Roku będzie miała miejsce 10 stycznia. Mam nadzieję że zjawicie się BARDZO licznie. Wszelkie informacje pojawią się na stronie drużyny do przyszłej środy.

Czuwajcie!


Strona 1 z 17 1 2 3 4 > >>

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie