24 łódzka drużyna starszoharcerska KARAKORUM im. Jerzego Kukuczki, ZHP Łódź-Śródmieście

  Nawigacja
Strona Główna
O drużynie
Bohater drużyny
Rozkazy
Kontakt
Wiedza harcerska
Do pobrania

Obóz 2012
Obóz 2013
Obóz 2014
1% dla drużyny

Strona ZHP
ZHP Chorągiew Łódzka
Hufiec ZHP Łódź Śródmieście
  Facebook
facebook
  Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
  dwa tygodnie z naszego życia
Za nami pierwsza zbiórka drużyny w tym roku harcerskim, która tak naprawdę była BOJOWĄ RADĄ całej drużyny! Każdy zrobił własnoręczną skarbonkę do której będzie zbierał pieniądze aby jechać na obóz roku 2015! Ponieważ jedziemy na niego WSZYSCY!

Jesteśmy też już po Święcie Chorągwi Łódzkiej, które w tym roku było w Zduńskiej Woli. Braliśmy udział w zajęciach plastycznych, odwiedziliśmy zduńskowolskie radio oraz braliśmy udział w warsztatach z języka migowego. Tańczyliśmy w towarzystwie młodszych harcerzy i HSów poloneza i belgijkę :)

Nie zwalniamy tempa! Widzimy się w najbliższy piątek na zbiórce! Do zobaczenia!

  Rok harcerski 2013/2014 zakończony
Drużyna taka zajęta, że pisać czasu nie miała!

Rok Harcerski 2013/2014 się zakończył. Czas podsumować w skrócie co się działo!

Po pierwsze i chyba najważniejsze - zamknęliśmy z wynikiem pozytywnym Kampanię Bohater! Od końca czerwca nazywamy się 24 ŁDSh Karakorum im. Jerzego Kukuczki! Mamy też plakietki drużyny, nową zastępową i masę wspomnień z Górskiej Wyprawy Śladami Jerzego Kukuczki! Odwiedziliśmy jego żonę, Panią Cecylię i zwiedziliśmy Izbę jego Pamięci. Wędrowaniu nie było końca. Ha! Udało nam się również wygrać współzawodnictwo drużyn Hufca! Dzięki temu dostaliśmy sporo funduszy na wspomniane już plakietki drużyny :) Niedawno wróciliśmy z obozu. W tym roku szkoliliśmy się na Herosów i Heroski w wiosce Akropolis, położeń nad brzegiem plaży w Karwieńskich Błotach II.

Oh, działo się! A przed nami kolejny rok harcerski! Najbliższa zbiórka już 5 września! Do zobaczenia!

Zapraszamy na Facebooka drużyny, gdzie znajduje się krótka relacja z obozu - https://www.facebook.com/24ldsh

  ZBIÓRKA!
Jutro tj. 07.06 widzimy się na naszej ostatniej zbiórce w tym roku. Spotykamy się o 15.15 przy głównym wejściu na dworcu Łódź Kaliska. Każdy musi mieć ze sobą: mundur w plecaku(!), 10 zł na bilety i legitymację szkolną. Można wziąć również karimatę lub koc. Powrót o godzinie 21.30 na dworzec (niech rodzice Was odbiorą albo miejcie kartki ze zgodą na samodzielny powrót). Czeka nas świetna wycieczka! :)


Kolejna informacja: W dniach 14-15 czerwca odbędzie się hufcowe zakończenie roku harcerskiego! Mamy zapewniony obiad i nocowanie w Szkutni (można zostać tylko do wieczora w sobotę). :)

  PASZCZA 2014
W tą sobotę (24.05.2014) nasza drużyna wzięła udział w PASZCZY.
Jak co roku było dużo zabawy i śmiechu. Choć na próbach zapominaliśmy tekst, a stres dał nam się we znaki, WYGRALIŚMY kategorię muzyczną! :)
Zdobyliśmy super nagrodę - łopatkę do piasku. Dodatkowo dh Janek i dh Marcin wygrali w kategorii plastycznej i wygrali foremkę do piasku. :)
Liczymy, że za rok będzie jeszcze lepiej!

  Zbiórka 29.03

Najbliższa zbiórka już jutro, w godz. 10:00 - 13:30 w Hufcu. Weźcie mundury, jednak w nich nie przychodźcie. Koniecznie uśmiechy na twarzach i do zobaczenia! :)

  Mini kalendarium

Spotykamy się w najbliższy piątek (14.03) całą drużyną w hufcu w godz. 17:30-19:15. Bez mundurów. Za to każda para rąk przynosi coś przepysznie słodkiego! Mogą być również ulubione herbaty lub inne napoje. Do tego - proszę ubrać się ciepło.

Następna zbiórka odbędzie się nie 21.03 (piątek) a 20.03 (czwartek) a już na naszym najbliższym spotkaniu opowiem Wam więcej na jej temat.

Czuwaj!


  Zbiórka 7.03

Spotykamy się jutro (7.03) o godz. 17:30 w Hufcu (ul. Stefanowskiego 19), zbiórka potrwa do godz. 19:15. W mundurach!

Waszych Rodziców natomiast zapraszam w najbliższy wtorek (11.03) do Chorągwi Łódzkiej (ul. Stefanowskiego 19) na godz. 19:00 na zebranie w sprawie tegorocznego obozu!


  ulotka

Na stronie w dziale "Do pobrania" pojawiła się ulotka którą wczoraj dostaliście na zbiórce. Jeśli chcecie ją jeszcze komuś przekazać - śmiało ściągajcie i rozdawajcie!

Pamiętajcie, żeby zaangażować całe rodziny w akcję przekazania 1%! Rozliczają się wszyscy! Rodzice, babcie, dziadkowe, ciocie i wujkowie! A wszystko co zbierzemy zostanie przeznaczone na obniżenie kosztów naszych wspólnych wyjazdów!


  Zbiórka 14.02

Najbliższa zbiórka drużyny już w nadchodzący piątek. Widzimy się w godzinach 17:30-19:15 (NIKT SIĘ NIE SPÓŹNIA) w mundurach. Na zbiórce będzie wiele zacnych osobistości więc podwójnie zwracam uwagę na punktualność. Do zobaczenia!


  Kolejna Noc Filmowa Szczepu już jutro!
Przypominam, że jutro spotykamy się na Nocy Filmowej Szczepu


Start: 19 (piątek)
Koniec: 9 (sobota)
Miejsce: IX Liceum Ogólnokształcącym (Paderewskiego 24)

Koszt: 7zł

Warunki uczestnictwa:
 opłacenie składek harcerskich za pierwszy kwartał (12zł)
 opłacenie hufcowego ubezpieczenia harcerskiego (8zł/cały rok)
 oddanie zgody rodziców na uczestnictwo w nocy filmowej

Co należy zabrać:
 śpiwór
 karimatę
 BUTY NA ZMIANĘ
 przybory toaletowe

  AshMuNefTa jeździ na lodzie

Spotykamy się 2 lutego (najbliższa niedziela) aby wspólnie całym szczepem pojeździć na lodowisku! Godz. 16:00 na lodowisku przy Hufcu, każdy ma 7zł - wstęp na lodowisko + 5zł - wypożyczenie łyżew oraz koniecznie legitymację! Do zobaczenia!

Strona 1 z 17 1 2 3 4 > >>

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie