24 łódzka drużyna starszoharcerska KARAKORUM im. Jerzego Kukuczki, ZHP Łódź-Śródmieście

  Nawigacja
Strona Główna
O drużynie
Kampania Bohater
Rozkazy
Kontakt
Wiedza harcerska
Do pobrania

Obóz 2012
Obóz 2013
Obóz 2014
1% dla drużyny

Strona ZHP
ZHP Chorągiew Łódzka
Hufiec ZHP Łódź Śródmieście
Szczep AshMuNefTa
Forum AshMuNefTy
Galeria AshMuNefTy
GZ ODiR
15 ŁDH-ek Phoenix
70 ŁDH-ek Ogień
20 ŁDH Zawiszacy
34 ŁDH Czarny Bór
  Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
  Rok harcerski 2013/2014 zakończony
Drużyna taka zajęta, że pisać czasu nie miała!

Rok Harcerski 2013/2014 się zakończył. Czas podsumować w skrócie co się działo!

Po pierwsze i chyba najważniejsze - zamknęliśmy z wynikiem pozytywnym Kampanię Bohater! Od końca czerwca nazywamy się 24 ŁDSh Karakorum im. Jerzego Kukuczki! Mamy też plakietki drużyny, nową zastępową i masę wspomnień z Górskiej Wyprawy Śladami Jerzego Kukuczki! Odwiedziliśmy jego żonę, Panią Cecylię i zwiedziliśmy Izbę jego Pamięci. Wędrowaniu nie było końca. Ha! Udało nam się również wygrać współzawodnictwo drużyn Hufca! Dzięki temu dostaliśmy sporo funduszy na wspomniane już plakietki drużyny :) Niedawno wróciliśmy z obozu. W tym roku szkoliliśmy się na Herosów i Heroski w wiosce Akropolis, położeń nad brzegiem plaży w Karwieńskich Błotach II.

Oh, działo się! A przed nami kolejny rok harcerski! Najbliższa zbiórka już 5 września! Do zobaczenia!

Zapraszamy na Facebooka drużyny, gdzie znajduje się krótka relacja z obozu - https://www.facebook.com/24ldsh

  ZBIÓRKA!
Jutro tj. 07.06 widzimy się na naszej ostatniej zbiórce w tym roku. Spotykamy się o 15.15 przy głównym wejściu na dworcu Łódź Kaliska. Każdy musi mieć ze sobą: mundur w plecaku(!), 10 zł na bilety i legitymację szkolną. Można wziąć również karimatę lub koc. Powrót o godzinie 21.30 na dworzec (niech rodzice Was odbiorą albo miejcie kartki ze zgodą na samodzielny powrót). Czeka nas świetna wycieczka! :)


Kolejna informacja: W dniach 14-15 czerwca odbędzie się hufcowe zakończenie roku harcerskiego! Mamy zapewniony obiad i nocowanie w Szkutni (można zostać tylko do wieczora w sobotę). :)

  PASZCZA 2014
W tą sobotę (24.05.2014) nasza drużyna wzięła udział w PASZCZY.
Jak co roku było dużo zabawy i śmiechu. Choć na próbach zapominaliśmy tekst, a stres dał nam się we znaki, WYGRALIŚMY kategorię muzyczną! :)
Zdobyliśmy super nagrodę - łopatkę do piasku. Dodatkowo dh Janek i dh Marcin wygrali w kategorii plastycznej i wygrali foremkę do piasku. :)
Liczymy, że za rok będzie jeszcze lepiej!

  Zbiórka 29.03

Najbliższa zbiórka już jutro, w godz. 10:00 - 13:30 w Hufcu. Weźcie mundury, jednak w nich nie przychodźcie. Koniecznie uśmiechy na twarzach i do zobaczenia! :)

  Mini kalendarium

Spotykamy się w najbliższy piątek (14.03) całą drużyną w hufcu w godz. 17:30-19:15. Bez mundurów. Za to każda para rąk przynosi coś przepysznie słodkiego! Mogą być również ulubione herbaty lub inne napoje. Do tego - proszę ubrać się ciepło.

Następna zbiórka odbędzie się nie 21.03 (piątek) a 20.03 (czwartek) a już na naszym najbliższym spotkaniu opowiem Wam więcej na jej temat.

Czuwaj!


  Zbiórka 7.03

Spotykamy się jutro (7.03) o godz. 17:30 w Hufcu (ul. Stefanowskiego 19), zbiórka potrwa do godz. 19:15. W mundurach!

Waszych Rodziców natomiast zapraszam w najbliższy wtorek (11.03) do Chorągwi Łódzkiej (ul. Stefanowskiego 19) na godz. 19:00 na zebranie w sprawie tegorocznego obozu!


  ulotka

Na stronie w dziale "Do pobrania" pojawiła się ulotka którą wczoraj dostaliście na zbiórce. Jeśli chcecie ją jeszcze komuś przekazać - śmiało ściągajcie i rozdawajcie!

Pamiętajcie, żeby zaangażować całe rodziny w akcję przekazania 1%! Rozliczają się wszyscy! Rodzice, babcie, dziadkowe, ciocie i wujkowie! A wszystko co zbierzemy zostanie przeznaczone na obniżenie kosztów naszych wspólnych wyjazdów!


  Zbiórka 14.02

Najbliższa zbiórka drużyny już w nadchodzący piątek. Widzimy się w godzinach 17:30-19:15 (NIKT SIĘ NIE SPÓŹNIA) w mundurach. Na zbiórce będzie wiele zacnych osobistości więc podwójnie zwracam uwagę na punktualność. Do zobaczenia!


  Kolejna Noc Filmowa Szczepu już jutro!
Przypominam, że jutro spotykamy się na Nocy Filmowej Szczepu


Start: 19 (piątek)
Koniec: 9 (sobota)
Miejsce: IX Liceum Ogólnokształcącym (Paderewskiego 24)

Koszt: 7zł

Warunki uczestnictwa:
 opłacenie składek harcerskich za pierwszy kwartał (12zł)
 opłacenie hufcowego ubezpieczenia harcerskiego (8zł/cały rok)
 oddanie zgody rodziców na uczestnictwo w nocy filmowej

Co należy zabrać:
 śpiwór
 karimatę
 BUTY NA ZMIANĘ
 przybory toaletowe

  AshMuNefTa jeździ na lodzie

Spotykamy się 2 lutego (najbliższa niedziela) aby wspólnie całym szczepem pojeździć na lodowisku! Godz. 16:00 na lodowisku przy Hufcu, każdy ma 7zł - wstęp na lodowisko + 5zł - wypożyczenie łyżew oraz koniecznie legitymację! Do zobaczenia!

  zbiórka 17.10
Spragnieni kina? Dobrego towarzystwa? Fajnej zabawy? TO ŚWIETNIE! W takim razie mam nadzieję że bardzo licznym gronem spotkamy się w najbliższy piątek na zbiórce w Hufcu. Start WYJĄTKOWO godz. 17:45. Co każdy ma ze sobą zabrać:

1.) Karimatę (może być jedna na dwie osoby - ale proszę abyście dopilnowali to kto przyniesie ją ze sobą, aby na zbiórce nie okazało się że każdy "myślałem że ktoś weźmie" - to ważne!)
2.) Paczkę popcornu lub czipsów, prażynek itd. Opcjonalnie - co kto lubi :)

Koniec zbiórki przewidziany na godz. 20:15

Strona 1 z 17 1 2 3 4 > >>

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie